Výstavy

2020

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
20.09. MVP Nitra (SK) šampionů D. Boroš Devi (RS) V1, CAC, CACIB, BOB, BIG #3
19.09. MVP Nitra (SK) šampionů S. Vanzha (SK) V1, CAC, CACIB, BOB
18.09. MVP Nitra (SK) šampionů V. Javorčík (SK) V1, CAC, Res. CACIB
17.09. MVP Nitra (SK) šampionů Z. Jílková (CZ) V1, CAC, Res. CACIB
30.08. KV KPaCHP Konopiště čestná R. Smyčková (CZ) V1, MKCH, Nejlepší čestný pes
23.08. MVP Bratislava (SK) šampionů V. Javorčík (SK) V1, CAC, Res. CACIB
22.08. MVP Bratislava (SK) šampionů J. Matyáš (SK) V1, CAC, CACIB
16.08. Česká NVP Mladá Boleslav vítězů V. Rybárová (CZ) V1, CAC, Národní vítěz, CAC CMKU, BOB
19.07. MVP Nitra (SK) šampionů L. Voláriková (SK) V1, CAC, CACIB, BOB
18.07. MVP Nitra (SK) šampionů P. Danková (SK) V1, CAC, CACIB, BOB
28.06. Klubová výstava KPaCHP Lysá nad Labem čestná P. Kučerová (CZ) V1, MKCH, Nejlepší čestný pes
21.06. MVP Pápa (HU) šampionů B. Zsolt (HU) V1, CAC, Res. CACIB
20.06. MVP Pápa (HU) šampionů R. First (PL) V1, CAC, Res. CACIB
31.05. Květinová výstava KPaCHP Lysá n/Labem vítězů R. Kubeš (CZ) V1, CAC, KCH
29.02. Krajská výstava Lysá n/Labem vítězů P. Řehánek (CZ) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Lysé n/Labem
02.02. DUOCACIB Brno šampionů S. Gróf (HU) V1, CAC
01.02. DUOCACIB Brno šampionů K. Kiss (HU) V1, CAC
25.01. IDS Nitra, SK šampionů D. Paunovič (RS) V1, CAC
24.01. IDS Nitra, SK šampionů V. Chrpová (ČR) V1, CAC, Res. CACIB
12.01. Hanácká NVP Brno šampionů T. Kučera (ČR) V1, CAC
11.01. Klubová výstava KCHP Brno Tuřany šampionů T. Kučera (ČR) V1, ČŠŠ

2019

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
07.12. MVP Nitra, SK čestná O. Dudáš (SK) V1, BHB
06.12. MVP Nitra, SK šampionů M. Václavík (CZ) V1, CAC, CACIB, BOS
26.10. MVP Bratislava, SK šampionů T. Jakkel (HU) V1, CAC
25.10. MVP Bratislava, SK šampionů J. Opara (PL) V1, CAC
05.10. MVP Komárom, HU šampionů K. Radvanszky (HU) V1, CAC, Res. CACIB
04.10. MVP Komárom, HU šampionů R. Kotlár (HU) V1, CAC
Ori je Grand šampiónem Rakouska.
29.09. IHA Tulln Bundessieger šampionů Dr. H. Hannelius (FIN) V1, CACA, Res. CACIB
28.09. IHA Tulln (Crufts Qualification) šampionů S. Dollmann (A) V1, CACA, CACIB, BOS
04.08. X. KV psů Týn nad Vltavou vítězů A. Mudra (CZ) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
03.08. Klubová výstava Pudl klub Kladno čestná M. Urosevic (RS) V1, ČČŠ, Nejl. čestný pes
27.07. Žitnoostrovská obl. vỷstava psov Povoda, SK vítězů M. Guniš (SK) V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz
14.07. MVP Oberwart, A šampionů Dr. Z. Gajic (SLO) V1, CACA, R. CACIB
13.07. MVP Sárvár, HU šampionů K. Vilmos (HU) V1, CAC, CACIB, BOB
30.06. MVP Székesfehérvár, HU šampionů G. Sárközy (HU) V1, CAC, CACIB, BOS
29.06. MVP Székesfehérvár, HU šampionů K. Radvánszky (HU) V1, CAC, CACIB, BOS
15.06. Krajská výstava Dětřichov šampionů A. Košťálová (ČR) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Dětřichova
09.06. MVP Bytom, PL šampionů V. Al Daghistani (RS) V3
25.05. Oblastní výstava psů Kutná Hora vítězů K. Hořák (ČR) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
12.05. MVP Wieselburg, A šampionů D. Payerl (A) V1, CACA, CACIB, BOS
05.05. MVP Lučenec, SK otevřená P. Danková (SK) V1, CAC, R. CACIB
04.05. MVP Lučenec, SK otevřená K. Radvánszky (HU) V1, CAC, CACIB, BOB
27.04. MVP Opole, PL šampionů G. Robak (PL) V2
02.03. XXIV. Jihočeská výstava psů šampionů MVDr. Ing. V. Chrpová, Ph.D. (ČR) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, BIG #2
24.02. NVP Bratislava, SK šampionů E. Králová (SK) V1, CAC
27.01. MVP Nitra, SK otevřená L. Voláriková (SK) V1, CAC, R. CACIB
26.01. MVP Nitra, SK otevřená R. First (PL) V1, CAC, R. CACIB
25.01. MVP Nitra, SK otevřená S. Volodymyr (UA) V1, CAC
13.01. Hanácká NVP Brno šampionů N. Klírová (ČR) V1, CAC
12.01. Klubová výstava KCHP Brno Měnín čestná R. Dudas (SK) V1, ČČŠ

2018

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
09.12. MVP Wels, A šampionů L. Campbel (NO) VD1
08.12. MVP Wels, A šampionů I. Beradze (CZ) V1, CACA, R. CACIB
10.11. KV Knězeves Pudl klub čestná S. Verstovšek (HR) V1, Vítěz třídy čestné
30.09. MVP Tulln, A šampionů L. Packer (ISR) VD1
29.09. MVP Tulln, A šampionů S. Seymour (GB) V1, CACA
16.09. KVP Dolní Benešov vítězů G. Robak (PL) V1, VT
05.08. IX. Vltavotýnská KV psů vítězů N. Klírová (CZ) V1, VT, KV, sk. FCI IX. užší výběr
Ori je klubovým šampionem Pudl Klubu.
04.08. Speciální KV Pudl klub Kladno vítězů V. Chrpová (CZ) V1, CAC, ČKŠ
Ori je šampionem Rakouska.
29.07. Poodle trophy, A šampionů L. Sládeková (SK) V1, CACA, ÖCP Double Winner 2018
28.07. Winner show, A šampionů D. Risdan (SLO) V1, CACA
15.07. NVP Mladá Boleslav vítězů T. Kučera (CZ) V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU
14.07. KV KCHP Kařez u Zbiroha vítězů N. Klírová (CZ) V1, ČČŠ
Ori je výstavním šampionem Maďarska.
24.06. MVP Budapešť, HU šampionů A.L. Rivera (CO) V1, CAC
23.06. MVP Budapešť, HU šampionů C. Molinari (P) V1, CAC, CACIB, BOB
16.06. Oblastní výstava Náměšť na Hané šampionů R. Kubeš (CZ) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
10.06. Dogexpo Nitra, SK šampionů J. F. Vannaken (BE) VD2
09.06. Dogexpo Nitra, SK šampionů B. Nodali (IT) V1, CAC
13.05. MVP Wieselburg, A šampionů A. Turjan (HU) V1, CACA, CACIB, BOB
01.05. Oblastní výstava Kelč vítězů T. Havelka (SK) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, Nejlepší pes FCI IX.
28.04. Krajská výstava Slavkov u Brna vítězů F. Šimek (CZ) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG #1
18.02. NVP Nitra, SK šampionů E. Králová (SK) V1, CAC, Vítěz Slovenska
11.02. MVP Nitra, SK šampionů M. Guniš (SK) V1, CAC, CACIB, BOS
10.02. MVP Nitra, SK šampionů I. Vojteková (SK) V1, CAC, CACIB, BOS
14.01. NVP Brno vítězů R. Kubeš (ČR) V1, CAC
13.01. Klubová výstava KCHP Brno Měnín čestná E. Králová (SK) V1, ČČŠ, Nejlepší pes tř. čestné

2017

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
Ori je Super Grandšampionem Slovenska.
09.12. DUO CACIB NITRA šampionů Ch. Jouanchicot (FR) V1, CAC, CACIB
25.11. Klubová výstava Pudl Klub otevřená V. Pilikin (RU) V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, ČKŠ
20.10. MVP Komarom, HU šampionů R. De Santiago (PR) V1, CAC
01.10. MVP Tulln, A šampionů M. Halmi (HU) V1, CACA
30.09. MVP Tulln, A šampionů K. Strack (D) V1, CACA, r. CACIB
17.09. MVP Nitra - Nitra Winner Show, SK šampionů L. Sládeková (SK) V1, CAC, CACIB, BOB
27.08. Klubová výstava pudlů Brno šampionů T. Novotná (CZ) V1, ČKŠ, Nejlepší pes
12.08. Klubová výstava KCHP Poděbrady šampionů D. Risdan (SLO) VD1
29.07. Oblastní výstava psů Povoda, SK šampionů M. Guniš (SK) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, 2. nejkrásnější dospělý pes výstavy
16.07. MVP Oberwart, AT šampionů I. Ehold (AT) V1, CACA
15.07. MVP Szombathely, HU šampionů E. Homonnay (AT) V1, CAC
17.06. Oblastní výstava psů Náměšť na Hané šampionů M. Václavík (CZ) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
10.06. Krajská výstava psů Zlín šampionů L. Voláriková (SK) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
03.06. MVP Nitra, SK šampionů I. Vojteková (SK) V1, CAC, CACIB
20.05. NVP Pápa, HU šampionů D. Johnston (AU) V1, CAC, BOB
20.05. Pápa Esterházy Memorial, HU šampionů M. Johnston (AU) V1, CAC, BOB
13.05. 13. Hlubocká kraj. výstava psů a KV pudlů šampionů J. Ovesná (CZ) V1, Vítěz třídy, ČKCH, Nejlepší pes
Ori je Grandšampionem Maďarska.
23.04. NVP Mosonmagyaróvár, HU šampionů V. Vítková (SK) V1, CAC, BOB
14.04. Velkonočná oblastná výstava Vlčkovce, SK šampionů V. Javorčík (SK) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
08.04. Klubová výstava KCHP Ostrava čestná B. Matlawska (PL) V1, ČČŠ
02.04. DANUBE DUO CACIB Bratislava, SK šampionů M. Guniš (SK) V1, CAC, R. CACIB
01.04. DANUBE DUO CACIB Bratislava, SK šampionů O. Dolejšová (CZ) V1
Ori je čestným šampionem KCHP.
26.02. Klubová výstava KCHP Kojice čestná R. Kubeš (CZ) V1, ČČŠ
05.02. DUOCACIB Brno šampionů K. Opara (PL) V1, CAC
04.02. DUOCACIB Brno šampionů J. Opara (PL) V1, CAC
Ori je Interšampionem.
Ori je výstavním šampionem Slovenska.
15.01. Winter show Nitra, SK šampionů O. Fintora (SK) V1, CAC, CACIB, BOS
14.01. New Year show Nitra, SK šampionů E. Králová (SK) V1, CAC
Ori je šampionem šampionů KCHP.
07.01. Klubová výstava KCHP Brno-Tuřany vítězů I. Vojteková (SK) V1, ČŠŠ, Nejlepší pes

2016

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
04.12. MVP Nitra, SK šampionů J. Liimatainen (FIN) V1, CAC
19.11. Klubová výstava KCHP Kladno čestná L. Barker (GB) V1, ČČŠ
06.11. MVP Bratislava, SK šampionů Z. Jílková (CZ) V1, CAC, R. CACIB
24.09. Klubová výstava KCHP Ostrava - Třebovice čestná A. Ostrowski (PL) V1
17.09. MVP Kecskemét, HU šampionů P. Demetriu (CYP) V1, CAC, R. CACIB
16.09. MVP Kecskemét, HU šampionů J. Wall (IRL) V1, CAC
13.08. Klubová výstava KCHP Poděbrady čestná S. R. Dimitrijevic (SRB) V1, ČČŠ
30.07. Žitnoostrovská oblastná výstava psov - Povoda (SK) vítězů V. Javorčík (SK) V1, Vītěz třídy, Oblastní vítěz
06.07. Oblastní výstava psů Kelč vítězů L. Voláriková (SK) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
03.07. MVP Veľká Ida (SK) šampionů R. Gregorz (PL) V1, CAC, R. CACIB
02.07. NVP Veľká Ida (SK) šampionů P. Dankova (SK) V1, CAC
25.06. Oblastní výstava psů Náměšť na Hané vítězů Z. Jílková (CZ) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
Ori je Grandšampionem ČR.
19.06. Mezinárodní výstava psů Brno šampionů F. Declerq (B) V1, CAC
18.06. Klubová výstava KCHP Brno šampionů Ilana Simkina (UK) V1, CAC, ČŠŠ, Klubový vítěz
04.06. 32. Krajská výstava psů Zlín vítězů G. Ridarčíková (SK) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
16.05. MVP Szilvásvarád (HU) šampionů C. Stefanescu (RO) V1, CAC
15.05. MVP Szilvásvarád (HU) šampionů V. Klucniece (LV) V1, CAC
Ori je šampionem Maďarska.
14.05. MVP Szilvásvarád (HU) šampionů T. Urek (SLO) V1, CAC
07.05. Slezská výstava psů Hlučín vítězů K. Hořák (CZ) V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
Ori je šampionem Polska.
01.05. NVP Rybnik (PL) šampionů A. Rogowska V1, CWC, Best dog, BOS
10.04. NVP Ostrava vítězů J. Matyáš (SK) V1, CAC
Ori je šampionem KCHP.
09.04. Klubová výstava KCHP Ostrava otevřená R. Smyčková (CZ) V1, ČKŠ
Ori je Grandšampionem Slovenska.
03.04. NITRA WINNER SHOW (SK) šampionů J. Matyáš (SK) V1, CAC
02.04. NITRAWA CUP (SK) šampionů B.P.V. Nodalli (IT) V1, CAC
27.02. Klubová výstava KCHP Libice vítězů T. Kučera (CZ) V1, ČŠŠ
Ori je šampionem České republiky.
07.02. Duocacib Brno otevřená T. Jakkel (HU) V1, CAC
06.02. Duocacib Brno otevřená V. Belskyy (UK) V1, CAC
Ori je šampionem Slovenska.
17.01. MVP Nitra (SK) šampionů G. Ridarčíková (SK) V1, CAC, R. CACIB
16.01. MVP Nitra (SK) šampionů M. Guniš (SK) V1, CAC
09.01. Klubová výstava KCHP Brno-Tuřany vítězů Z. Jílková (CZ) V1, ČŠŠ

2015

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
29.11. MVP NITRA (SK) šampionů F. Cochetti (IT) V1, CAC
25.10. MVP Bratislava (SK) šampionů I. Selimovič (CRO) V1, CAC, R. CACIB
11.10. MVP Komárom Derby (HU) šampionů G. Sárközy (HU) V1, CAC, R. CACIB
10.10. MVP Komárom HU) šampionů M. Halmi (HU) V1, CAC
20.09. Moravskoslezská NVP Brno vítězů N. Klírová (CZ) V1, CAC
19.09. Klubová výstava KCHP Ostrava - Třebovice otevřená T. Kučera (CZ) V1, ČKŠ
29.08. Klubová výstava KCHP Poděbrady otevřená G. Ridarčíková (SK) V1, CAC, ČKŠ, KV
02.08. MVP Zakopane (PL) mezitřída Z. Konderla (PL) V1, CWC
11.07. MVP Szombathely (HU) otevřená R. Doedijns (NL) V1, CAC
05.07. MVP Velká Ida (SK) mezitřída V. Javorčík (SK) V1, CAC, CACIB, BOB
04.07. NVP Velká Ida (SK) mezitřída T. Havelka (SK) V1, CAC
28.06. Speciální výstava Kamenný Mlýn (SK) mezitřída M. Halmi (HU) V1, CAC
13.06. Krajská výstava psů Zlín otevřená T. Havelka (SK) V1, VT
07.06. NVP Raciborz (PL) mezitřída M. Manasijevic (SRB) V1, CWC, BOB
06.06. NVP IX. gr Raciborz (PL) mezitřída S. Dimitrievic (SRB) V2
Ori šampionem Srbska.
17.05. MVP Niš (SRB) mezitřída A. Palumbo (SRB) V1, CAC, CACIB, BOB
16.05. MVP Oplenac (SRB) mezitřída A. Candias (SRB) V1, CAC, CACIB
09.05. Krajská výstava psů Hlučín mezitřída A. Mudra (CZ) V1, VT, KV
26.04. MVP České Budějovice mezitřída E. Králová (SK) V1, CAC, R. CACIB
19.04. Marathon Dogshow Miskolc (HU) mezitřída K. Atilla (RO) V1, CAC, R. CACIB
18.04. Marathon Dogshow Miskolc (HU) mezitřída K. Radvánnszky (HU) V1, CAC, R. CACIB
11.04. Klubová výstava KCHP Ostrava otevřená Z. Jílková (CZ) V1, ČKŠ
03.01. Klubová výstava KCHP Brno mladých V. Vítková (CZ) V1, ČMŠ

2014

Datum Výstava Třída Rozhodčí Výsledek
28.09. Moravskoslezská NVP Brno mladých V2
26.07. Klubová výstava KCHP Ostrava mladých B. Matlawska (PL) V1, ČMŠ


© 2016 LOR